امروز دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
021-88914185

پر بازدیدترین ها

محاسبه وزن در حمل و نقل هوایی
محاسبه حجم و وزن کالا
ارسال شده در ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
ایرباس های جدید ایران
خرید ایرباس مسیر خود را طی می‌کند
ارسال شده در ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
صادرات ریلی
توسعه حمل و نقل ریلی با قطار یخچال دار
ارسال شده در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

مطالب رندوم

ایرباس های جدید ایران
خرید ایرباس مسیر خود را طی می‌کند
ارسال شده در ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
حمل و نقل هوایی یاتا
همکاری مجدد یاتا با ایران ایر
ارسال شده در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

مدیرعامل ایران‌ایر از تلاش یاتا برای خدمات‌دهی مجدد به ایران‌ایر خبر داد و درباره ورود هواپیماهای ATR گفت: در صورت تامین مالی، امسال ۴ فروند ATR وارد کشور می‌شود.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز فرهاد پرورش امروز (۳۰ فروردین) در حاشیه دیدار وزیر راه و شهرسازی با وزیر حمل و نقل فرانسه در جمع خبرنگاران، گفت: امروز ایران‌ایر و ایرفرانس سند همکاری امضا کردند.

وی با بیان اینکه در گذشته با ایرفرانس همکاری‌های فنی و بازرگانی داشتیم گفت: به واسطه فشارهای دولت آمریکا و تحریم‌های حمل و نقل هوایی ایران، ایرفرانس مثل بسیاری از شرکت‌های دیگر مجبور به قطع همکاری با ما شد.

پرورش با تاکید بر اینکه پس از برجام، ایرفرانس مجوزهای لازم را اخذ و جلسات متعددی با ما داشت، گفت: تفاهم‌نامه‌ای که امروز امضا شد، به نوعی بازگشت به گذشته است و همکاری‌ها در بخش‌های فنی و تعمیر و قطعات، انتقال تکنولوژی و آموزش تکرار می‌شود.

حمل و نقل هوایی یاتا

یاتا

وی افزود: بین هما و ایرفرانس از گذشته سیستم مشترکی وجود داشت که پس از تحریم حمل و نقل هوایی ایران، ما از این سیستم حذف شدیم. اما یاتا هم‌اکنون تلاش می کند که سیستم فروش بلیت مسافر، بارنامه بار را برای ایران‌ایر فعال کند.

پرورش تصریح کرد: در سال ۲۰۱۰ که از سوی یاتا تحریم شدیم، ایران‌ایر با ۱۲۰ شرکت هواپیمایی دنیا ارتباط اینترلاین داشت‌ یعنی با همدیگر بلیت می‌فروختیم.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون با ۸۰ درصد ایرلاین‌های دنیا شرایط فروش بلیت مشترک را فعال کردیم، گفت: برخی از شرکت‌ها نگران تحریم بودند که پس از برجام، این شرایط با آنها نیز برقرار می شود.

این مقام مسئول در ادامه از پیگیری قرارداد هواپیماهای ATR خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی و در صورتیکه مسائل فاینانس آن ها حل شود، امسال چهار فروند وارد کشور می‌شود.

وی درباره وضعیت تامین سوخت هواپیماهای ایران‌ایر در فرودگاه های جهان گفت: ۹۸ درصد مشکلات تامین سوخت هواپیماهای ایران‌ایر حل شده و تنها در ۳ ایستگاه عملیاتی مشکلاتی وجود دارد، علت هم این است که ما هنوز با شرکت‌های ارائه دهنده سوخت به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
(1 رای دهنده, 5 امتیاز, امتیاز میانگین: 5.00 از 5)

کليه حقوق اين سايت متعلق به “نوين ترابر رايکا” مي باشد و هرگونه کپي برداري از طرح يا محتواي سايت پيگرد قانوني دارد.
طراحي سايت : پرشين تيک