امروز جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
021-88914185

پر بازدیدترین ها

محاسبه وزن در حمل و نقل هوایی
محاسبه حجم و وزن کالا
ارسال شده در ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
ایرباس های جدید ایران
خرید ایرباس مسیر خود را طی می‌کند
ارسال شده در ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
صادرات ریلی
توسعه حمل و نقل ریلی با قطار یخچال دار
ارسال شده در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

مطالب رندوم

صادرات ریلی
توسعه حمل و نقل ریلی با قطار یخچال دار
ارسال شده در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
محاسبه وزن در حمل و نقل هوایی
محاسبه حجم و وزن کالا
ارسال شده در ۱۰ خرداد ۱۳۹۵

شرکت حمل و نقل بین المللی نوین ترابر رایکا ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به صورت دریایی، هوایی، جاده‌ای و ترانزیت در نظر دارد با ارسال سریع، مطمئن و با قیمتی مناسب رابطه‌ای دراز مدت با مشتریان برقرار

حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل بین المللی

نماید. شرکت حمل و نقل بین المللی نوین ترابر رایکا ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به صورت دریایی، هوایی، جاده‌ای و ترانزیت در نظر دارد با ارسال سریع، مطمئن و با قیمتی مناسب رابطه‌ای دراز مدت با مشتریان برقرار نماید.

گروه حمل و نقل بین المللی نوین ترابر به عنوان یکی از فورواردرهای استان تهران، با اتکا به خداوند متعال و تاکید بر درستکاری , صداقت , امانتداری و رعایت کلیه قوانین و مقررات مصوبه جمهوری اسلامی ایران آماده پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه ترانزیت فرآورده های نفتی و مواد سوختی میباشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی نوین ترابر، با اتکا به سابقه درخشان در زمینه کلیه امور ترانزیت فرآورده های سوختی از جمله نوبت دهی و اخذ مجوزهای لازم از گمرک, انجام تشریفات گمرکی و تامین تانکرهای مورد نیاز حمل فرآورده های سوختی مفتخر است در کنار شما و پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشد.

گروه حمل و نقل بین المللی نوین ترابر، علاوه بر فعالیت متمرکز در بخش صادرات و واردات فرآورده های نفتی، همچنین به طور مشخص در حمل و نقل هوایی، زمینی، ریلی و دریایی فعالیت می کند.

کليه حقوق اين سايت متعلق به “نوين ترابر رايکا” مي باشد و هرگونه کپي برداري از طرح يا محتواي سايت پيگرد قانوني دارد.
طراحي سايت : پرشين تيک